Обращение ВАА "АОПА Украина" к главе ГАСУ г. Бильчуку А.В. от 26.05.2016 г.

В связи с действиями отдельных граждан Украины и их обращение  в ГАСУ с надуманными и юридически несостоятельными требованиями, которые по сути должны парализовать работу и деятельность нашей общественной организации, мы обратились с письмом главе ГАСУ с разъяснением ситуации.

Голові Державної авіаційної служби України

п. Більчуку О.В.

 

 

 

Шановний Олександре Васильовичу!

 

Приводом нашого звернення є абсолютно безпідставна та хибна інформація, викладена в адресованому Вам листі №1 від 23.05.2016р., за підписом начебто члена Ради ГО «ВАА «АОПА-Україна» Вороніна О.С.

Зокрема, даним листом повідомлялось, що Хазан Геннадій Едуардович, згідно рішення Апеляційного суду Львівської області від 11.05.2016р., не являється президентом Громадської організації «Всеукраїнська авіаційна асоціація «АОПА-Україна» і не може представляти її інтереси в органах державної влади.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно частини 1 статті 7 Закону України від 15.05.2003р. «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (із змінами і доповненнями), єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення державних органів та органів місцевого самоврядування, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією з Єдиного державного реєстру про юридичних осіб, громадські формування, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців.     

Відповідно до частини 1 статті 10 даного Закону, внесені до Єдиного державного реєстру документи та відомості, що підлягають обов’язковому внесенню до нього, вважаються достовірними і можуть бути використані у спорі з третьою особою.

Згідно відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб станом на даний час, президентом ГО «ВАА «АОПА-Україна» є Хазан Геннадій Едуардович.

Таким чином, відомості про президента ГО «ВАА «АОПА-Україна», яким є  Хазан Геннадій Едуардович згідно з ч.1 ст.10 згаданого вище Закону є достовірними.

При цьому, слід відмітити, що згаданим рішенням Апеляційного суду Львівської області від 11.05.2016р. відмовлено в позові про скасування записів про внесення змін до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в тому числі щодо обрання Хазана Г.Е. президентом.

Таким чином, до дня обрання іншої особи президентом ГО «ВАА «АОПА-Україна» та внесення відповідних відомостей до Єдиного державного реєстру, Хазан Геннадій Едуардович є президентом ГО «ВАА «АОПА-Україна» та, відповідно, особою, яка вправі вчиняти від імені організації будь-які дії без довіреності , в тому числі представляти її інтереси перед органами державної влади.      

Приносимо свої вибачення за недолугість та юридичну необізнаність осіб, які причетні до складання тексту листа №1 від 23.05.2016р., підписаного Вороніним О.С.

Також, користуючись нагодою, інформуємо, що Воронін О.С. не лише не є членом Ради, а взагалі не є членом ГО «ВАА «АОПА-Україна».

З повагою,

Президент ГО «ВАА «АОПА-Україна»           Г.Е. Хазан         

Derjavіaslujba.doc